Ana Sayfa Energy + EV SSS İletişim Sipariş Takip Bayilikler
 
Enery (+) Ev ve küçük iş yerleri için.
Kullanımı son derece basit volan Energy (+) 'ı evinizin herhangi bir prizine takmanız yeterlidir.Tercihen sigortanıza en yakın prize takmanız elde edeceğiniz verimi artıracaktır.BU ÜRÜN %100 yasaldır..TEDAŞ 'IN 2004 YILI KARARNAMESİ İLE BÜYÜK İŞYERLERİ VE FABRİKALAR İÇİN ZORUNLU KILDIĞI KOMPANZASYON SİSTEMLERİNİN yeni bir teknoloji ile evler ve küçük işyerleri için tasarlanmış patentli bir türüdür....

Bu cihaz faturası faz başına en çok 140 TL tutarında ödeme yapılan yerlerde kullanılır.Mekan 3 fazlı ise her faza birer adet uygulanır.Daha üst seviyedeki faturalarda etkisi yoktur.

%5- %30 arasında tasarruf gerçekleşebilir. Tek başına kullanıldığında bazı mekanlarda ise hiç tasarruf gözlenemeyebilir.

Tasarruf oranı uygulama yapılan mekandaki cihazların yaşları ,enerji verim oranları , mekanda bulunan cihazların reziztif veya endüktif güç oranlarına göre farklılık gösterir.

DİKKAT : Bu ürün tek başına kullanıldığında tasarruf oranından memnun kalınmıyorsa mutlaka Airbox , Fridgebox ,light warrior cihazları ile birlikte kullanılmalıdır.
  
Energy (+)
Kullanma Kavuzu
Energy (+) broşür  
 
 
Copyright © Senerlabs Tüm Hakları Saklıdır Hakkımızda | Energy Plus | İletişim | Sipariş Takip | Bayilikler